Sesje dziecięce od fotografa № 1

    Sesja zdjęciowa dziecięca to taka sesja zdjęciowa, w której dziecko jest najważniejsze. Dziecięce sesje zdjęciowe są różne, ale jedno je łączy – to dziecko i praca fotografa z nim. Profesjonalizm i bezpieczeństwo - przede wszystkim! Umiejętność znalezienia kontaktu i pracy z dziećmi w różnym wieku to kluczowe umiejętności fotografa dziecięcego do udanej fotografii. To prawda, aby fotografować noworodka, potrzebujesz zupełnie innych umiejętności niż te, które są niezbędne do  fotografowania dziecka w wieku 5 lat.

     
Dużym plusem jest też to, że fotograf ma swoje osobiste rekwizyty do fotografowania maluszków. Mam ich bardzo dużo i są bardzo różnorodne - od pastelowych odcieni po jasne i nasycone kolory!

   
Doświadczony fotograf uczy się na specjalistycznych kursach mistrzowskich wszystkich subtelności pracy z noworodkami. Oddzielne kursy mistrzowskie są konieczne, aby nauczyć się, jak prawidłowo fotografować już siedzące dziecko (7-10 miesięcy), które potrafi już samodzielnie siedzieć.     

   
Dziecięca sesja zdjęciowa może odbyć się w domu, w studio, w plenerze. Zależy to od osobistych preferencji, a także od warunków, jakich potrzebuje dziecko.

Pakiety dla dzieci:

NOWORODKI
NIEMOWLĘ 3-5 MIESIĘCY
NIEMOWLĘ 7-10 MIESIĘCY
CAKE SMASH
DZIECI OD ROKU

Kilka przykładów zdjęć dzieci