Индивидуальная фотосессия в Киеве от профессионального фотографа.

   Indywidualna sesja zdjęciowa to sesja , której obiektem jest jedna osoba. Zazwyczaj takie sesje zdjęciowe odbywają się w określonym gatunku i w określonych celach. Często takie sesji przeprowadzane są w celu pozyskania treści biznesowych na portale społecznościowe lub do publikacji w magazynach/prasie. Na przykład dziewczyny uwielbiają uzupełniać swoje osobiste portfolio delikatnymi lub erotycznymi ujęciami. Taką sesję zdjęciową można podarować jako prezent dla swojej dziewczyny, mamy, żony czy córki. Moje bony na sesję zdjęciową wyglądają bardzo ładnie ;)

Zdjęcia portretowe można wykonać w studio – we wnętrzu lub na jednolitym tle, często białym lub czarnym, w zależności od zadania. W ciepłym sezonie możemy wybrać ulice miasta lub kawiarnie. Zaproponuję wybór pięknych i fotogenicznych obszarów miejskich miasta, które są idealne dla koncepcji fotografowania, której potrzebujesz.

Zawsze możesz liczyć na moje rady w zakresie doboru ubrań i dodatków, aby uzyskać jak najbardziej harmonijne ujęcia będące efektem sesji zdjęciowej. Mam też kontakty do profesjonalnej stylistki, wizażystki i fryzjerki, jeśli chcesz wyglądać perfekcyjnie!

 Wszystkie moje sesje zdjęciowe są zabawne i zrelaksowane. Ponieważ jestem osobą otwartą, pogodną i całkowicie bezkonfliktową.

   Wykonuję również sesje zdjęciowe. Mam też dużo ciekawych pomysłów na filmowanie, na pewno któryś Ci się spodoba! Raczej napisz do mnie viber - omówimy wszystkie szczegóły!

Пакеты по индивидуальным съемкам:

MĘSKIE
KOBIETY
BIZNES
BUDUAR (NAGO)

Kilka ujęć z pojedynczych sesji zdjęciowych