Koszt klasycznej fotografii noworodkowej:

Szybka

 500 zl

- 10 zdjęć z głębokim retuszem w mojej obróbce;
- Wszystkie udane ujęcia
bez przetwarzania (JPEG) w prezencie;
- 2 stylizacje + ujęcia makro;
- 2-3 zdjęcia z rodzicami (bez starszych dzieci);
- Sesja trwa do 2 godzin;
- Zdjęcia są przesyłane za pośrednictwem dysk Google (link);

Standard

750 zl 

- 20 zdjęć ze szczegółowym retuszem w mojej obróbce;
- Wszystkie udane ujęcia

bez przetwarzania (JPEG) w prezencie;
- 3-4 stylizacje + zdjęcia makro;
- 2-3 zdjęć z rodzicami (możliwe ze starszymi dziećmi);
- Sesja trwa do 3 godzin;
- Zdjęcia są przesyłane za pośrednictwem dysk Google (link);

Maxi

1100 zl 

- 25 zdjęć ze  szczegółowym retuszem w mojej obróbce;
- Wszystkie udane ujęcia

bez przetwarzania (JPEG) w prezencie;
- 3-4 stylizacje + zdjęcia makro;

- Sesja trwa do 4,5 godzin;
- Zdjęcia są przesyłane za pośrednictwem dysk Google (link);
- Fotoksiążka klasy premium na 10 rozkładówek, format 20*20 cm!

REGULAMIN I INFORMACJE DODATKOWE:

 

    Sesja noworodkowa w tradycyjnym stylu odbywa się ściśle do 14 dni od narodzin dziecka. Idealny wiek to 7-10 dni. Rzadko wykonuję sesje zdjęciowe w tym stylu, jeśli dziecko ma więcej niż 14 dni. Maluszkom powyżej drugiego tygodnia życia polecam fotografię Natural Simple lub Life Style. 
    

Wcześniejsza rezerwacja terminu sesji odbywa się zgodnie z planowanym terminem porodu - jest bezpłatna i gwarantuje, że dotrzesz na moją sesję zdjęciową! Bardzo ważne jest, aby zapisać się na miesiąc lub dwa przed porodem, ponieważ wykonuję ograniczoną liczbę sesji w miesiącu (wynika to z ilości materiału, który fizycznie mam do obróbki w uzgodnionym terminie) i nie gwarantuję wolnego terminu przy rezerwacji z dnia na dzień. Rezerwacja dokładnej daty zdjęć odbywa się po urodzeniu dziecka i wpłaceniu zaliczki w wysokości 100 PLN, kwota ta zostanie wliczona do ostatecznej ceny w dniu sesji.

 


Fotografuję noworodki w swojej mini studio w Gdyni (Chylonia). Istnieje możliwość wyjazdu dodomy za dodatkową opłatą. Przywiozę ze sobą wszystkie niezbędne rekwizyty. Fotograf sam wybiera zdjęcia do szczegółowego retuszu. Dodatkowy retusz z udanych ujęć można zamówić w ciągu miesiąca od wykonania zdjęć, koszt 30 PLN/ zdjęcie.

   
Sesja bliźniaków + 30% do ceny wybranego pakietu. Sesja trojaczków + 60% do ceny wybranego pakietu. Jednocześnie ilość zdjęć w pakiecie pozostaje bez zmian (możliwy dodatkowy retusz). Gotowość zdjęć w 2-6 tygodni po sesji zdjęciowej. Wydrukowane produkty są wysyłane przez Poshta do najbliższego oddziału po wszystkich etapach przetwarzania i drukowania (czyli nieco później niż link ze zdjęciami).

 


Płatność w złotówkach, hrywnach lub dolarach po kursie z dnia sesji.

DODATKOWE USŁUGI:

"Czas / stylizacja"

 Zawsze możesz zamówić dodatkowy czas do któregoś z pakietów i w tym czasie będziemy mogli zrobić dodatkowe zdjęcia maluszka. Koniecznie daj mi znać wcześniej, abym mogła przygotować dodatkowe akcesoria! Koszt: 75 USD/1 godz.

"Rodzina Plusa"
Jeśli chcesz uzupełnić sesję zdjęciową o więcej ujęć maluszka z rodzicami, możesz zamówić pakiet uzupełniający „Rodzina Plus”. Ten pakiet uzupełniający obejmuje: - kadry z rodzicami i/lub starszymi dziećmi do wyboru; - zainscenizowane na ciemnym tle lub ujęcia lifestylowe w Twoim wnętrzu; - 10 wyretuszowanych zdjęć; - Koszt 60$/10zdj.

 

"Retusz"

   Zawsze możesz zlecić dodatkową obróbkę fotografii spośród surowych zdjęć, które nie zostały uwzględnione w pakiecie z retuszem. Koszt: 5 USD/1 zdjęcie (dodatkowe kadry do retuszu należy wybrać w ciągu miesiąca od wykonania sesji).


 "Dodatkowe produkty"

- FOTOKSIĄŻKA - od 350 zl
- PENDRIVE - 35 zl 
- ODBITKI ZDJĘĆ - od 5 zl
- FOTOOBRAZY - od 20*30 od 70 zl.

 

 

***Pakiety na sesję noworodkową w stylu Natural Simple możesz zobaczyć TUTAJ.

***Pakiety na sesję Life Style z dzieckiem TUTAJ.

***Zobacz także koszt i pakiety dla sesji niemowlęcej 3-5 miesięcy i 7-10 miesięcy.