Koszt fotografii noworodków w stylu Natural Simple:

Light

 400 zl

- 10 zdjęć z głębokim retuszem w mojej obróbce;
- Wszystkie udane ujęcia
bez przetwarzania (JPEG) w prezencie;
- portrety maluszka na białym tle tkaniny, nagiego i w lekkim body, minimum rekwizytów + zdjęcia makro, zdjęcia z rodzicami (jeśli chcesz), oprócz starszych dzieci; 

- Sesja trwa do 2 godzin;
- Zdjęcia są przesyłane za pośrednictwem dysk Google (link);
 

Comfort

650 zl 

- 20 zdjęć z głębokim retuszem w mojej obróbce;
- Wszystkie udane ujęcia
bez przetwarzania (JPEG) w prezencie;
- portrety maluszka na białym tle tkaniny, nagiego i w lekkim body, minimum rekwizytów + zdjęcia makro + ujęcia z rodzicami (jeśli chcesz) lub starszymi dziećmi;
- Sesja trwa do 3,5 godziny;
- Zdjęcia są przesyłane za pośrednictwem dysk Google (link);
 

Premium

1000 zl 

- 25 zdjęć z głębokim retuszem w mojej obróbce;
- Wszystkie udane ujęcia
bez przetwarzania (JPEG) w prezencie;
- portrety maluszka na białym tle tkaniny, nagiego  i w lekkim body, minimum rekwizytów + zdjęcia makro + ujęcia z rodzicami (jeśli chcesz) + ze starszymi dziećmi lub innymi bliskimi wg potrzeb;

- Sesja trwa do 4,5 godzin;
-  2 sukienki do wyboru dla mamy;
- Zdjęcia są przesyłane za pośrednictwem dysk Google (link);
- Fotoksiążka klasy premium na 10 rozkładówek, format 20*20 cm!

REGULAMIN I INFORMACJE DODATKOWE:
 

     Sesję zdjęciową w tym stylu można wykonać dla niemowląt nieco starszych niż 14 dni (tak jak w przypadku tradycyjnej fotografii noworodkowej). Wynika to z faktu, że w Natural Simple pozowanie jest prostsze, a podstawą ujęć jest białe tło, minimum detali, co sprawia, że ​​przygotowanie miejsca do fotografowania oraz położenie się i samo wykonanie zdjęcia zajmuje trochę mniej czasu. Ale jeśli chcesz dużo pięknych i różnorodnych póz, szybszego i bardziej zrelaksowanego fotografowania, nadal lepiej jest zrobić go w wieku 7-10 dni.
    
     Wcześniejsza rezerwacja terminu sesji odbywa się zgodnie z przewidywanym terminem porodu - jest bezpłatna i gwarantuje, że u nas będzie sesję zdjęciową! Bardzo ważne jest, aby zapisać się za miesiąc lub dwa przed porodem, ponieważ wykonuję ograniczoną liczbę sesji w miesiącu (wynika to z ilości materiału, który fizycznie mam czas na obróbkę w uzgodnionym terminie). Ja nie gwarantuje wolne okienko przy rezerwacji na teraz. Rezerwacja dokładnej daty zdjęć odbywa się po urodzeniu dziecka po wpłaceniu zaliczki w wysokości 100 zl, kwota ta zostanie wliczona do kalkulacji w dniu sesji.
 

    Sesja odbywają się u Państwa w domu - przywiozę ze sobą wszystkie niezbędne rekwizyty. Istnieje również możliwość wyjazdu poza miasto za dodatkową opłatą.

 

   Fotograf sam wybiera zdjęcia do głębokiego retuszu. Dodatkowy retusz z udanych ujęć można zamówić w ciągu miesiąca od wykonania zdjęć, koszt 30 zł/zdjęcie.

 

   Sesja dlia bliźniaków + 20% do ceny wybranego pakietu. Trojaczki -  50% do ceny wybranego pakietu. Jednocześnie ilość zdjęć w pakiecie pozostaje bez zmian (możliwy dodatkowy retusz).

 

   Gotowość zdjęć za 2-6 tygodni po sesji zdjęciowej. Wydrukowane produkty są wysyłane przez INPOST do najbliższego oddziału po wszystkich etapach przetwarzania i drukowania (czyli nieco później niż link ze zdjęciami).

 

Istnieje możliwość zapłaty w hrywnach lub dolarach po kursie sprzedaży waluty Privat-Banku w dniu sesji.

DODATKOWE USŁUGI:

 

„Rodzina Plusa”

     Jeśli chcesz uzupełnić sesję zdjęciową o więcej ujęć maluszka z rodzicami, możesz zamówić pakiet uzupełniający „Rodzina Plus”. Ten pakiet uzupełniający obejmuje: 

- zdjęcia z rodzicami i/lub starszymi dziećmi;

- zainscenizowane na ciemnym tle lub ujęcia lifestylowe w Twoim wnętrzu;
- 10 wyretuszowanych zdjęć;

- Koszt 270zl/10zdj.

 

„Czas / stylizacja”

   
     Zawsze możesz zamówić dodatkowy czas do któregoś z pakietów i w tym czasie będziemy mogli skompletować dodatkowe zdjęcia maluszka. Koniecznie daj mi znać wcześniej, abym mogła przygotować dodatkowe akcesoria! Koszt: 335 /1 godz.

 

"Retusz"

    Zawsze możesz zlecić dodatkową obróbkę zdjęć nieobrobionych, które nie były objęte pakietem retuszu. Koszt: 30 zl/1 zdjęcie (dodatkowe zdjęcie do retuszu należy wybrać w ciągu miesiąca od wykonania sesji).


„Dodatkowe produkty”

- FOTOKSIĄŻKA - od 350 zl
- PENDRIVE - 35 zl 
- ODBITKI ZDJĘĆ - od 5 zl
- FOTOOBRAZY - od 20*30 od 70 zl.

 

*** Pakiety na sesję noworodkową w tradycyjnym klasycznym stylu możesz zobaczyć TUTAJ.
***Pakiety na sesję Life Style z dzieckiem TUTAJ.
***Zobacz także koszt i pakiety dla sesji niemowlęcej 3-5 miesięcy i 7-10 miesięcy.